Co jest nie tak ?
Wyświetleń: 2159
Odpowiedzi: 19
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Nie przepraszaj - w końcu to tylko dyskusja Simle
Chodzi o to aby nie robić wszystkiego na już - bo jeden gracz chce.

Odpowiedz
Ale w sumie co przeszkadza taka możliwość?

Odpowiedz
Nie wiem, zawsze tak było i moim zdaniem to najlepsza opcja by sklepy robić u siebie.

Odpowiedz
(04.04.19, 21:36)Maver napisał(a): Chodzi o to aby nie robić wszystkiego na już - bo jeden gracz chce.

Zgadzam się, dziś ruszy survival a zaraz po nim sklepy Graczy na Sky Simle

Odpowiedz
(04.04.19, 19:47)Plastian napisał(a): Marek nie o takie sklepy chodzi -,-

Chodzi o to by gracze mogli tworzyć własne sklepy na swoich wyspach i inni poprzez /is warp <nick> mogli się do nich przenieść i coś kupić nawet gdy tych graczy nie ma na serwerze.

(05.04.19, 06:40)Doksomedon napisał(a):
(04.04.19, 21:36)Maver napisał(a): Chodzi o to aby nie robić wszystkiego na już - bo jeden gracz chce.

Zgadzam się, dziś ruszy survival a zaraz po nim sklepy Graczy na Sky Simle

Doks a masz zbliżoną godzinę startu survival

Odpowiedz
(05.04.19, 06:46)zwariowany_marek napisał(a): Doks a masz zbliżoną godzinę startu survival

15:00 / 17:00

Odpowiedz
Są jakieś pilne błędy do naprawy? Albo mniej pilne? Jak nie to mogę jakieś zrobić XD

Odpowiedz
(08.04.19, 10:19)Plastian napisał(a): Są jakieś pilne błędy do naprawy? Albo mniej pilne? Jak nie to mogę jakieś zrobić XD

OHO! chowaj się kto może!
ADMIN się nudzi!

Odpowiedz
Właśnie zajęć to mam aż nadto i nie chcę w coś mało istotnego brnąć jeśli są rzeczy ważniejsze ;)

Odpowiedz
(08.04.19, 15:36)eyva_ napisał(a):
(08.04.19, 10:19)Plastian napisał(a): Są jakieś pilne błędy do naprawy? Albo mniej pilne? Jak nie to mogę jakieś zrobić XD

OHO! chowaj się kto może!
ADMIN się nudzi!

(08.04.19, 17:19)Plastian napisał(a): Właśnie zajęć to mam aż nadto i nie chcę w coś mało istotnego brnąć jeśli są rzeczy ważniejsze ;)

A to są luzne pogaduszki czy co pobawcie się w dziale zabawy a nie w dziale na błędy

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij