Hard mnie obraza i sie wywyzsza :/
Wyświetleń: 1034
Odpowiedzi: 18
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: Makkev, 1 gości
Co jak co zimon ale to jest ranga w grze a nie na forum, nie grasz nie powinieneś jej mieć taka prawda poza tym co ty możesz na tym forum zrobić nic nie masz żadnych uprawnień itp.

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
@hicior666
A czy to znaczy, że nie może się wypowiedzieć? Ma wgląd w przesłane screeny, więc może sobie na nich wyrobić własne zdanie. Gra, czy nie gra - nie ma to nic do rzeczy. Podszedł do tej dziecinady nie faworyzując żadnej ze stron, więc nie widzę żadnego problemu :v
Sam z doświadczenia mogę powiedzieć, że Hard to pewnie Rambo. Pamiętam do dziś akcję z jego kontem YemaTongji (czy coś w ten deseń :v), kiedy to nękał graczy na różne sposoby. Lubi sobie chłopak poświntuszyć, korzystając z innego nicku.
Wracając do tematu... Jak już zauważono - jeden z drugim zasługują na upomnienie. Kto go udzieli i na jakiej zasadzie jakoś specjalnie mnie nie interesuje, jak cała ta sprawa. O ile w przypadku Patryka może coś ono dać, to dla Rambo będzie tylko kolejną pierdołą do kolekcji.
W gruncie rzeczy napisałem tylko przez głoszenie tu tezy "nie grasz, to milcz". Jeśli ktoś ma mózg i potrafi go używać, niech się śmiało wypowiada.

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Jak to nie ma nic do rzeczy czy gra czy nie? W tym przypadku ma i to duże bo osoba z zewnątrz po screenach za dużo nie wywnioskuje tylko to że jeden ciśnie drugiego a nie wie dokładnie o co poszło a co do rangi zimona to jest coś w stylu nie gram ale będę miał niech mnie sami zdejmą bo co ja się będę przejmował przy czym blokuje miejsce na moderatora aktywnym graczom którym się ta ranga bardziej należy, zresztą sam mi mówił na discordzie że nie chce mu się tu grać bo nie ma co robić i wchodzi tylko skrzynki za bywalca/obywatela otwierać.

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
Hicior ale powiedz ty mi co innego bym wywnioskował gdybym to zobaczył na serwerze? Jedyną różnicą by było z miejsca czasowy kick. Na screenach widać obrażanie i to nie jest ważne kto zaczął jak oskarżony ma dowody jak w tym przypadku może się bronić na forum ale nie zwalnia go to z odpowiedzialności bo zło "zwalczał" złem. Jesteś dość inteligenty więc powinieneś to rozumieć. A co do mojego moderatora napisałem już do doksa żeby ten wasz ból w części ciała w której plecy tracą swą szlachetną nazwę wyleczyć. Bo to samo mogę napisać jako zwykły gracz bo mam do tego prawo no chyba, że wolność słowa już nie obowiązuje ale co ja będę pouczał byłego moderatora (który wielokrotnie tracił rangę przez skargi) no i byłego vice (tak jeszcze dopowiem, że moderator na forum mimo, że na razie nie może edytować postów to wciąż może banować/dawać ostrzeżenia no i usuwać posty spamerów).

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Po pierwsze oboje dostali kicka po drugie nie wiesz o co poszło i jaki był dokładny przebieg sytuacji bo całych logów na screenach nie ma i mylisz się mówiąc że nie ważne kto zaczął bo to jest bardzo ważne w takiej sprawie, a po trzecie nikt tu bólu dupy nie ma po prostu jak widać trzeba mieć jaja żeby zrezygnować z funkcji, ty je pokazałeś jak Ci ktoś przypomniał

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
Rangi, rangi I rangi.. To nie dział na to. Hiciu, zgłaszaj się do doksa jeżeli Ci to nie odpowiada. Temat dotyczy Rambo I Patryka skoro zgłosił to na forum tzn ze inni mogą się wypowiadać na podstawie dowodów. Brzmi logicznie? Kara należy się obojgu nie ważne kto zaczął tylko jak się ostatecznie zachował.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Ale wy macie problemy... Nie możecie się pogodzić? -_- Te kłótnie są irytujące! Kłócicie się jak małe dzieci! Zamiast normalnie porozmawiać to nie! Wy wolicie się dalej awanturować na temat kto jest IZI IZI a kto jest koksem ;-; Później zaczynają się wyzwiska jak na podanych ss i niekończąca się walka. Ile można?! Nie możecie normalnie porozmawiać zamiast tracić nerwów na siebie nawzajem?

Temat zamykam bo robi się niepotrzebny spam naprawdę, można by nad tym dywagować jeszcze z 10 stron. Dostajecie upomnienie, następnym razem będzie mocniejsza kara jeśli będziecie się dalej kłócić. Wyzywał cie widze po screenach, ale jest też druga strona medalu. Ty go prowokujesz i go wciągasz w niepotrzebne gierki słowne Evelx.

Hard oraz EvelX ban 3 dni.
Hard obraza gracza/graczy (nie pierwszy raz).
EvelX j/w + nie stosowanie się do zaleceń logowania danymi z serwera.

Jeszcze raz ktoś publicznie, a nie zgłaszając wyższemu rangą lub mi podważy/zneguje zdanie członka ekipy względem jego pozycji również narazi się na konsekwencje.

Pzdr.

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: Makkev, 1 gości
Menu