Rambo20 vs reszta serwera 10.03.2018 start 18:00
Wyświetleń: 2869
Odpowiedzi: 16
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam wszystkich otóż nasza serwerowa legenda pvp(Rambo20 teraz RamboDragon20) potrzebuje wyzwania, w postaci przeciwników a więc chciał bym wszystkich serdecznie zachęcić do wzięcia udziału w pojedynku pvp przeciwko niemu. Rambo podejmie się walki z każdym w postaci 1vs1 lub 1vs2, oczywiście żeby nie było za łatwo każdy musi sobie załatwić eq, przyszykować się specjalnie pod walkę z naszym mistrzem, jako organizator dorzucam samego seta 4/3 diax(bez miecza itp.), potki miecz jabłka itp. załatwiacie we własnym zakresie. Walki są bez oddawanego eq więc dobrze się zastanówcie zanim się zapiszecie. Oprócz wspomnianego seta na walkę to po niej każdy gracz nie zależnie od wyniku dostanie 10k ode mnie!! Główną nagrodą jest prestiż pokonania serwerowej legendy serwera oraz 500k$ oraz parę secików 4/3/1, a więc zapraszam do udziału i życzę wszystkim powodzenia!

Za podjęcie próby dostajecie seta 4/3 i 10k!!
ZGŁASZAMY SIĘ  POJEDYNCZO ALBO DRUŻYNOWO CZYLI 2 OSOBY NA RAZ ZAPRASZAM!!!
STARTUJEMY 10.03.2018r. 
CZY JESTEŚ W STANIE PODJĄĆ WYZWANIE?

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
Żarówka 
Pierwszy się zapisuję
easy-peasy

Ja też mogę, ale będzie się działo :v

[Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif][Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif]
No tego jeszcze chyba nie było. Aż się pofatyguje i wejdę na serwer żeby zobaczyć te walki.

Będzie trudno, ale zapisuje się Simle
Makkev&Damexti

Co to ma być, jakieś walki gladiatorów... XD
Nie no jak mam sie bic z Robertem to gg ;( juz przegrałem moge Ci oddać eq Grin

Batiklii zapisz się ;d

Dobra zgłaszam się :D samosiaa :)

Rambo zapisałabym się gdybym nie miała problemów z wejściem do samej gry Simle

są 2 wyjścia reinstall mc albo format zrób od razu

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu