Regulamin
Wyświetleń: 784
Odpowiedzi: 1
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
#1
Regulamin został zaktualizowany do wersji 1.03.

Zmiany dotyczą:

- Zmieniono/Dodano §5 Pkt1 
§5 Kultura i zachowanie 
1. Zakaz notorycznego pisania na czacie słów z błędami ortograficznymi, takie zachowanie może zostać ukarane „Kickiem” a gdy to nie pomaga, czasowym zablokowaniem konta użytkownika w grze poprzez nałożenie „temp bana”.

- Dodano §4 Pkt 7 & 8 
§4 Rozgrywka:
7. Zakaz „spamu” czatu innego użytkownika poprzez nadmierne wysyłanie prośby o teleportacje, wiadomości „msg”, ingerencji w jego „sklepie” i tym podobne. 
8. Zakaz nękania graczy poprzez notoryczne ich zabijanie, „ślęczenie” przy ich kryjówkach i inne zachowania które powodują dyskomfort gry nękanego gracza a powtarza się to notorycznie w krótkim odstępie czasu i w sposób ciągły.[Nie dotyczy Netheru oraz Endu]

- Dodano/Zmieniono §6.2 Pkt 6 & 9
§6.2 Ekipa
6. Ekipa ma obowiązek bezzwłocznego poinformowania Administratora o nałożeniu kary na danego użytkownika z podaniem jego Nicku, powodu nałożenia kary, jak i daty oraz godziny zajścia. Ekipa ma obowiązek zgłaszania każdego zablokowania czasowego/stałego konta użytkownika w dziale Administracji wraz z opisem zdarzenia, datą oraz godziną zajścia, przyczynami oraz dowodami. 
9. Ekipa ma zakaz używania przywileji nadanych im w randze Ekipy w normalnej rozgrywce, każde użycie komendy, którą posiada a nie jest ona dostępna normalnemu użytkownikowi zostanie ukarane jeżeli nie ma uzasadnienia co do jej użycia.

Ogłoszenie to ma charakter jedynie informacyjny.


Odpowiedz
#2
Drobna zmiana w regulaminie.

- Zmieniono/Dodano §5 Pkt2
§5 Kultura i zachowanie
2. Zakaz używania wulgarnych słów oraz omijania filtru i cenzury [nie dotyczy /msg].

W zamian każdy otrzymał możliwość wyciszenia uciążliwego gracza komendą /ignore <nick>


OdpowiedzUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu