PROŚBA O UNBAN'A
Wyświetleń: 2419
Odpowiedzi: 17
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
proszę szanowną administrację "nietykalną i skorumpowaną kastę serwera OnlineCraft" o unban'a - pozdrawiam, lecz nie obiecuję poprawy - po prostu nie będę sie wdawał w dyskusje na serwie. A tzw kascie serwerowej - mówię stanowcze NIE "odwalcie się". Mój dom na serwie to coś nietykalnego. A na koniec - jeżeli moderator prosi nie o namiar na TS'a by porozmawiać i mam za to ban'a to nie zapomnijcie zbanować pozostałej rodziny i znajomych.
pozdrawiam - podpisano harmicraft

Nie wiem czy ty nie byłeś świadom ale podałeś ip innego serwera mc oraz jego nazwę jak CI doks skróci do 7 dni to możesz go całować po rękach ale ja do tego się nie przyczynie

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
IP podaje się modom przez msg, ogólnie należy unikać pisania jakichkolwiek IP na chatcie głównym. Choć co prawda ja jestem za redukcją kary np. do kilku dni. Na przyszłość już będzie wiedział żeby tego unikać. Decyzja należy do Head'a

[Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif][Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif]
Harmicraft nie chciał umyślnie reklamować innego serwera, chciał tylko porozmawiać.

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
(07.03.18, 11:07)harmicraft napisał(a): proszę szanowną administrację "nietykalną i skorumpowaną kastę serwera OnlineCraft" o unban'a - pozdrawiam, lecz nie obiecuję poprawy - po prostu nie będę sie wdawał w dyskusje na serwie. A tzw kascie serwerowej - mówię stanowcze NIE "odwalcie się". Mój dom na serwie to coś nietykalnego. A na koniec - jeżeli moderator prosi nie o namiar na TS'a by porozmawiać i mam za to ban'a to nie zapomnijcie zbanować pozostałej rodziny i znajomych.

Czy to są jakieś żarty? Tak ma wyglądać podanie o unbana? Znam przypadek podobny że ktoś podał ip innego serwera nieświadomie, ale napisał o unbana, wytłumaczył sytuację i dostał unbana. Tylko że zrobił to kulturalnie, nie na zasadzie "jesteście śmieciami i całujcie mnie w ręce za to że tu gram". Nie było mnie w grze, kiedy dostałeś tego bana ale sytuacje znam. Chciałem dać ci unbana, dlatego pisałem do Damexti żeby ci przekazała że masz napisać na forum. Nie można od tak uchylić bana innego admina, dlatego wymagany był post/jakaś wiadomość na forum(żeby to załatwić formalnie). W tej chwili dostałem od ciebie wielkiego plaskacza w twarz tym niekulturalnym i chamskim postem.

Nie jestem za tym aby dać ci unbana. Nie było mnie wtedy w grze, ale galiusz przedstawił mi całą sytuacje, a po drugie przeczytałam odpowiedzi, więc częściowo mogę się wypowiedzieć. Jak już wspomniałam nie jestem za unbanem dla ciebie, ale można częściowo skrócić twoją karę Simle

(07.03.18, 14:13)Galiusz napisał(a):
(07.03.18, 11:07)harmicraft napisał(a): proszę szanowną administrację "nietykalną i skorumpowaną kastę serwera OnlineCraft" o unban'a - pozdrawiam, lecz nie obiecuję poprawy - po prostu nie będę sie wdawał w dyskusje na serwie. A tzw kascie serwerowej - mówię stanowcze NIE "odwalcie się". Mój dom na serwie to coś nietykalnego. A na koniec - jeżeli moderator prosi nie o namiar na TS'a by porozmawiać i mam za to ban'a to nie zapomnijcie zbanować pozostałej rodziny i znajomych.

Czy to są jakieś żarty? Tak ma wyglądać podanie o unbana? Znam przypadek podobny że ktoś podał ip innego serwera nieświadomie, ale napisał o unbana, wytłumaczył sytuację i dostał unbana. Tylko że zrobił to kulturalnie, nie na zasadzie "jesteście śmieciami i całujcie mnie w ręce za to że tu gram". Nie było mnie w grze, kiedy dostałeś tego bana ale sytuacje znam. Chciałem dać ci unbana, dlatego pisałem do Damexti żeby ci przekazała że masz napisać na forum. Nie można od tak uchylić bana innego admina, dlatego wymagany był post/jakaś wiadomość na forum(żeby to załatwić formalnie). W tej chwili dostałem od ciebie wielkiego plaskacza w twarz tym niekulturalnym i chamskim postem.

Uprzejmie proszę o wskazanie miejsca wpisanych słów w moim poście:
"jesteście śmieciami i całujcie mnie w ręce za to że tu gram".
Wydaje mi się że zostały przeinaczone te słowa a ponadto napisał je ktoś inny:
hicior666 - "Nie wiem czy ty nie byłeś świadom ale podałeś ip innego serwera mc oraz jego nazwę jak CI doks skróci do 7 dni to możesz go całować po rękach ale ja do tego się nie przyczynie"
a co do niezdrowej atmosfery na serwerze jaka panuje pomiędzy graczami wyżej ustawionych to inny temat. tu ładnie wpiszę drukowanymi NĘKANIE
pozdrawiam i pozostawiam do dalszej dyskusji

Chodzi o unban czy nękanie?
Widziałem czat, podałeś publicznie IP, które wpisane w dowolną wyszukiwarkę wskazywało serwer MC. Ja dałbym szansę skracając karę do 7d, ale po takich wpisach nawet moje miękkie serduszko staje się twarde.

Ubi lex, ibi poena
Ładnie się popisałeś ;d, Widziałem byłem na serwerze. Danmer chciał pogadać ok, mogłes mu wysłać na /msg ;v.
Nekanie? Nikt Cie nie zabił to o co ci chodzi? To survival - przetrwanie ;-(

Niestety, ale ja też nie jestem za tym żeby dać ci Unbana. Nie będę się dalej wypowiadał. Pozdrawiam

[Obrazek: tIdU0C8.png]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu