Ban
Wyświetleń: 247
Odpowiedzi: 5
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam, zostałem ukarany na 24 godziny [przed chwilą (patrz data godzina wątku)] przez moderatora za...prowokację.

Poproszę o dowody, rozpatrzenie względem regulaminu, oraz przyjrzenie się sprawie przez osoby kompetentne.

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnie dowodów to administracja ma taki wątek z dowodami i banami Grin
Byłam na serwerze wtedy i tak.. ty prowokowałeś administracje pomimo wielu ostrzeżeń, więc ja uważam, że twój wątek jest zbędny Grin.

ss zostaly wrzucone  w dziale dla administracji  plus dowodem jest obecnosc innych czlonkow administracji .

a tak po za tym kilkukrotnie byles ostrzegany przez moderatorow, moze 24h ban pozwoli Ci przemyslec swoje zachowanie a tak po za tym celowo przeszkadzales w rozgrywce moderatorowi pytaniami ktore sa na forum a jest co do tego rozpiska w regulaminie. Dziekuje.

Zasadniczo dyskusje jak i publiczne kwestionowanie słuszności kary na czacie gry jest zabronione. Nie skorzystałeś z /msg.
Zakwestionować decyzję moderatora możesz jedynie osobie z raną wyższą od posiadanej przez niego w sposób niepubliczny bądź na forum (tak jak robisz to teraz, chociaż trochę późno ale widać uczysz się na błędach).

Sam przyznałeś się do zamiaru wykonania prowokacji.

Wg mnie sprawa jest pozamiatana i kara raczej zostanie, oby tylko Doks Ci jej nie przedłużył XD

Głosować!
[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Jeśli piszesz "chcę wkurzyć moderatora i sprawdzić jego zachowanie" i ci da bana to sam jesteś sobie winny. Ban podtrzymany. Zarówno w grze jak i na forum poza normalnym regulamin obowiązują także zasady netykiety i kultura osobista. Zaczepianie moderatorów i prowokowanie nie jest więc dobrym pomysłem.

[Obrazek: banpng_qnsrrep.png]

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu