Nowy targ
Wyświetleń: 226
Odpowiedzi: 0
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
#1
Dzisiaj 09.04.2018r. o godzinie 20:00 zostanie udostępniony graczom targ. Będzie on działał na zasadzie wynajmowanych na pewien okres czasu straganów. Maksymalny czas wynajmowania to 14 dni(można przedłużać np. jak pozostanie 6 dni do końca i znowu przedłużyć do maks 14 dni). Ograniczy to liczbę stoisk na których nic nie ma, bo właściciel nie gra. Każdy stragan ma 7 skrzynek, ich ułożenie można zmienić w zależności od potrzeb przez wynajmującego.

Dostęp do targu graczy będzie możliwy za pomocą komendy /warp gsklep lub po prostu można do niego przejść na spawnie.

Jak wynająć stoisko? Bardzo prosto, wystarczy kliknąć na tabliczkę z zielonym napisem [Wynajmij] i zmieni się w [Wynajete]. Następnie na takim straganie można tworzyć sklepy za pomocą /gshop create - sklepy w skrzynkach.

Jest 48 stoisk, na tą chwilę jest limit jednej osoby na jedno stoisko. Z czasem może się to zmienić, targ może zostać powiększony.

Stoisko można zwolnić przed końcem czasu wynajmu, jeśli tylko się chce za pomocą komendy /as unrent. Komendy związane z tym pluginem są dostępne pod /as

Tworzenie wulgarnych napisów, znaków na stoisku, tworzenie multikont w celu używania przez jedną osobę więcej niż jedno stoisko zabronione i będzie karane banem.

O godzinie 19:45 serwer zostanie wyłączony by wprowadzić targ.


OdpowiedzUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu