Propozycja spawnu
Wyświetleń: 2124
Odpowiedzi: 5
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
W skrócie mówiąc mam do zaoferowania przez siebie zrobiony spawn, brak w nim jako tako targu ale jest miejsce na mały sklep tabliczkowy, ale i tak będzie to można dorobić. Posiada on 4 wyjścia, każde w inną stronę. Plik .schematic do wklejenia jutro postaram się wygenerować jeśli będzie chęć użycia go

[Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif][Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif]
Odpowiedz
Aktualnie Architekt ThaSoulz buduje spawn lecz dzięki za propozycje Simle

Odpowiedz
No problemo

[Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif][Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif]
Odpowiedz
Czy Spawn odpowiada wymiarom naszego spawnu?
Jeżeli tak i jest możliwość poprosił bym o schemat.

Odpowiedz
Skąd ta nagła zmiana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
/s

.schematic/.schem wyśle za chwile na priv razem ze screenem o kierunku względem którego należy wklejać
Spawn ma wymiary 113 na 107, więc chyba na pewno ma nieco inne wymiary od "obecnego". W niedziele jak wróce to moge pomóc przy lekkim ogarnięciu terenu wokół muru żeby to jakoś było dostosowane wizualnie do podłoża, no chyba że Souls albo Ty to zrobisz, mi obojętne, byle było dobrze zrobione.

Odpowiedz
Spoko zgadamy sie na serwerze ja bd jutro kolo godziny 14:00 najwczesniej.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu