Propozycja na eventy.
Wyświetleń: 1798
Odpowiedzi: 9
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Oczko 
Mogłyby zostać dodane jakieś eventy. Parkoury, Ox, Colormix itd.

Urozmaiciłoby to rozgrywkę i nie byłoby nudno. Taki event mógłby być prowadzony przez moderatorów lub kogoś z administracji np. codziennie o 20 (godzina zależy od waszego czasu)

Proszę, aby zostało to dodane. Simle
Pozdrawiam. Grin

Odpowiedz
Da sie zrobic.

Odpowiedz
(24.11.18, 23:36)Doksomedon napisał(a): Da sie zrobic.

Wielkie Dzięki Grin

Odpowiedz
Duży uśmiech 
bez eventów to tak słabo. dobry pomysł z tymi eventami Simle

Odpowiedz
za malo spamu, dwie trzy osoby biegu rzeki nie zmienia.

Odpowiedz
(08.12.18, 22:15)Doksomedon napisał(a): za malo spamu, dwie trzy osoby biegu rzeki nie zmienia.

Dobrze powiedzane

Odpowiedz
Jestem za

Tastey Like a sir!  Tastey
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Moim zdaniem powinno być więcej taki propozycji, jdnak pozostaje pytanie kto byłby za to odpowiedzialny.

Niech ktoś zrobi jakiś plan i projekt co dokładnie i kiedy i przedstawi go Administratorowi. Takie rzeczy wymagają zaangażowania więcej niż jednej osoby.

Myślę że jak się przedstawi sensowny projekt oraz więcej niż jedna ( ogarnięta oczywiście osoba) się zaangażuje to wszystko to może wypalić ^^

Odpowiedz
Dobry pomysł, może same eventy nie co tydzień, ale np co piątek. Proponuje aby właśnie co ten piątek były jakieś luźne eventy typu szukanie skrzynek, parkour, czy tez labirynt. Następnie po zakończeniu tych eventów sama mapa by została, a dla osób, które ukończyłyby ten parkour czekałaby nagroda w postaci np jednego diamenta, albo szmaragda. Następnie po tygodniu mapa zostałaby zmieniana. Ewentualnie raz na miesiac mógłby być jakiś większy event ;)

Odpowiedz
Bardzo podoba mi się pomysł Damexti :P Mam to same zdanie co Damexti Grin

Pozdrawiam

[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu