Obrazy
Wyświetleń: 942
Odpowiedzi: 3
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam

Mój Nick: lizardkubix

Nicki Oskarżonych: lionx i respus

Czas:01.12.2018 21:50-22:05

Treść: Chciałbym zgłosić wyzywanie mnie na serwerze,
najpierw zaatakowałem lionx [surviwal],
potem respus powiedział że idzie na solo ze mną po czym teplem go do siebie na nóżki
a potem zwiałem na spawn bo miał lepsze ity
a potem zaczęli mnie wyzywać tekstami typu

-podkrada sie od tylu jak pedał!!
itp.

dowody

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Najpierw atakowałeś kogo popadnie*
Wbijałeś komuś na działkę, ciach! I po kolejną ofiarę, a gdy respus wyzwał cię na pojedynek uciekłeś na spawn.
Słabszych bijesz a równych/lepszych się boisz?
Aż szkoda, że nie zrobiłem screena gdy pisałeś, że jesteś panem(władcą czy tam zarządcą) terenów wokół spawnu i "proponowałeś" haracz 2 diamenty za "ochronę"...
A potem się dziwisz, że cię nikt nie lubi?

Tastey Like a sir!  Tastey
§5.3 "Zakaz obrażania w dowolny sposób innych użytkowników i członków administracji. " przepis to przepis i powinni dostać co najmniej upomnienie.

Obecny tryb to survival więc jeżeli atakowaniu kogo popadnie nie towarzyszy nękanie to jest to zupełnie normalny element gry. Tak jak elementem przetrwania jest polowanie właśnie na słabszych. Nie ma na serwerze areny do równych walk PvP ani tym bardziej jakiegoś (idiotycznego) wymogu, że jeśli ktoś Cię wyzwie do walki to musisz się klepać.

Co do dalszej części wiadomości, szkoda, że nie masz ss ale myślę, że Doks sobie to sprawdzi i jeśli faktycznie doszło do złamania §4.3 "Zakaz wprowadzania graczy w błąd poprzez informacje niezgodne z prawdą..." wystosuje odpowiednie sankcje.

Linox - Upomnienie
Respus - Nie widzę dowodów
lizardkubix - Tempban 3 Dni, złamanie regulaminu, groźby, informacje nie zgodne z prawdą, wprowadzanie w błąd.

Logi czatu:

[13:45:06] [Server thread/INFO]: lizardkubix -> lionx mozna wykupic u mnie usluge niezabijania za lenno 2 diax dziennie
[13:45:33] [Server thread/INFO]: lizardkubix -> bo moge
[13:49:00] [Server thread/INFO]: lizardkubix -> ja rzade obszarem wokol spawna capisi?
[13:52:18] [Server thread/INFO]: lizardkubix -> zaraz tu wszystko wysadze
[13:52:39] [Server thread/INFO]: lizardkubix -> wychodz albo ci wysadze dom

Zamykam.

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu