Konkurs walentynkowy!

Można zdobyć Svip/PaySafeCrard 20,- i wiele więcej...

Termin na zgłoszenie: (28.02.2019 23:59)

Zapisy do konkursu!

Ban na ip za nic
Wyświetleń: 606
Odpowiedzi: 4
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam chciałbym powiedzieć że jestem wkurzony bo dostałem bana za nic i na ip zrobiłem sobie konto na tym forum wszedłem na minecrafta i mnie wywaliło weszłem i ban na ip jeszcze raz proszę o unbana ip mój nick to Marianek  Inlove

░▄▀░░░░░░░░░▀▄░
▄▀░░░█░░░█░░░▀▄
█░░░░░░░░░░░░░█
█░█▄▄▄▄▄▄▄▄▄█░█
░█░░░░░░░░░░░█░
░░▀▄▄░░░░░▄▄▀░░
░░░░░▀▀▀▀▀░░░░

Odpowiedz
Nie widzę by ktoś nałożył bana:

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Wg statystyk przegrałeś 20 sekund na serwerze, gdyby ip było zbanowane, nie przegrał byś nawet sekundy:

Statystyki te jednak pokazują jeden kick, lecz nie nadany "ręcznie".
Jeden "auto" kick + 20 sekund gry = Nieogar

[LOG]
[21:50:19] [AntiBot#Logger-1/INFO]: AntiBot > Marianek/58ee0df8-<cenzura>-3ba4-bb85-<cenzura> 185.124.<cenzura>.<cenzura> logged in.
[21:50:19] [Server thread/INFO]: [PreciousStones] [New Player]: Marianek UUID: 58ee0df8-<cenzura>-3ba4-bb85-<cenzura>
[21:50:19] [pool-35-thread-1/INFO]: Stworzono pusty plik konfiguracyjny: /home/1.13/plugins/Essentials/userdata/58ee0df8-<cenzura>-3ba4-bb85-<cenzura>.yml
[21:50:39] [Craft Scheduler Thread - 1429/INFO]: [AuthMe] Marianek used the wrong password
[LOG]

Tak, wpisałeś błędne hasło, serwer Cię wywalił, tyle Cie widzieli.

Ogarnij, wpisz poprawne hasło, graj Simle

Upomnienie za podanie błędnych informacji i skazanie mnie na bezskuteczne szukanie przyczyn tam gdzie ich nie było.

Odpisz tu czy wszystko ok jak się już zalogujesz.

Odpowiedz
Prosiłbym by po znaku = nie obrażać graczy. NA przyszłość ( Admin to umie )

Wyjaśnić logi bo nie każdy zrozumie ten język.

Użytkownik powinien zapisywać hasło bądź na początek użyć prostego a potem jak obczaji wsio to zmienić na trudniejsze.

Oddajcie mi vice :c

Odpowiedz
(23.01.19, 07:34)Doksomedon napisał(a): [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]

Wg statystyk przegrałeś 20 sekund na serwerze, gdyby ip było zbanowane, nie przegrał byś nawet sekundy:

Statystyki te jednak pokazują jeden kick, lecz nie nadany "ręcznie".
Jeden "auto" kick + 20 sekund gry = Nieogar

[LOG]
[21:50:19] [AntiBot#Logger-1/INFO]: AntiBot > Marianek/58ee0df8-<cenzura>-3ba4-bb85-<cenzura> 185.124.<cenzura>.<cenzura> logged in.
[21:50:19] [Server thread/INFO]: [PreciousStones] [New Player]: Marianek UUID: 58ee0df8-<cenzura>-3ba4-bb85-<cenzura>
[21:50:19] [pool-35-thread-1/INFO]: Stworzono pusty plik konfiguracyjny: /home/1.13/plugins/Essentials/userdata/58ee0df8-<cenzura>-3ba4-bb85-<cenzura>.yml
[21:50:39] [Craft Scheduler Thread - 1429/INFO]: [AuthMe] Marianek used the wrong password
[LOG]

Tak, wpisałeś błędne hasło, serwer Cię wywalił, tyle Cie widzieli.

Ogarnij, wpisz poprawne hasło, graj Simle

Upomnienie za podanie błędnych informacji i skazanie mnie na bezskuteczne szukanie przyczyn tam gdzie ich nie było.

Odpisz tu czy wszystko ok jak się już zalogujesz.

na Prawdę [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]

Odpowiedz
Zostałeś uznany za bota, nie wnikam dlaczego.
Dodałem Twój adress, sprawdz i potwierdz.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu