Ban za NIC od Devil_0
Wyświetleń: 3551
Odpowiedzi: 19
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Cytat:i inne zachowania które powodują dyskomfort gry nękanego gracza a powtarza się to notorycznie w krótkim odstępie czasu i w sposób ciągły
Nie ma znaczenia czy dzieje się to na czyimś cuboidzie czy też nie. Zbyt częste zabijanie kogoś jest nękaniem.

Cytat:Wtedy ktos mnie tepnal W POBLIZE JEGO DZIALEK ALE NIE BEZPOSREDDNIO NA DZIALKE i tam go zabijalem bo sam do mnie przychodzil
Równie dobrze pedofil może się tłumaczyć, że to kierowca autobusu przywoził go pod tę szkołę a dzieci same z nim szły..

Trochę krótka ta kara :/ No ale Doks sprawuje tu najwyższą władzę.

Sprawwa dotyczy Ciebie nie *mnie i moich kumpli* Napisz skargę i po sprawie. A wracając Zaczynasz kłótnie prowokujesz innych moim zdaniem powinni Ci dać większą karę może byś się ogarnął troche :/, Tak samo na forum ehh Trzymam za Ciebie kciuki Simle

(06.02.19, 21:45)Plastian napisał(a):
Cytat:i inne zachowania które powodują dyskomfort gry nękanego gracza a powtarza się to notorycznie w krótkim odstępie czasu i w sposób ciągły
Nie ma znaczenia czy dzieje się to na czyimś cuboidzie czy też nie. Zbyt częste zabijanie kogoś jest nękaniem.

Cytat:Wtedy ktos mnie tepnal W POBLIZE JEGO DZIALEK
Równie dobrze pedofil może się tłumaczyć, że to kierowca autobusu przywoził go pod tę szkołę..

Trochę krótka ta kara :/ No ale Doks sprawuje tu najwyższą władzę.

Czy wy sie na mnie uwzieliscie ?
Tak zbyt czeste zabijanie jest karane wiem o tym ale przeciez napisalem ze ON SAM DO MNIE WTEDY PRZYCHODZIL I BYLO TO POZA DZIALKA a co do tego ze ktos mnie tam tepnal to co ja mam na to poradzic robilem wtedy swoje rzeczy i jakis nwm mod albo admin mnie tam tepnal komenda /tp EvelX @@@@ wtedy go zabilem a on do mnie przychodzil.

Ja jestem neutralny tylko gryzie mnie jedno pytanie. Skoro Nie zaczynał to po co go zabijać? Serwer jest przyjazny

(07.02.19, 03:10)darzamat napisał(a): Ja jestem neutralny tylko gryzie mnie jedno pytanie. Skoro Nie zaczynał to po co go zabijać? Serwer jest przyjazny

No wlasnie problem w tym ze on ciagle mnie wczesniej obrazal na msg i prowokowal na chacie ogolnym.

(06.02.19, 21:24)evelx napisał(a):
(06.02.19, 21:20)ADRI napisał(a): Z tego co też czytałem na czasie można wywnioskować że wcześniej naruszyłeś regulamin OnlineCraft § 4 pkt. 8 i być może pkt. 6 będąc na cuboidzie Devil_0 i zabijając go 7 razy pod rząd.

Jestem też ciekawy jakie zdanie ma w tej sprawie Devil_0.

Tak pamietam to ale kto ci powiedzial ze to bylo na dzialce ? XDD
Wtedy ktos mnie tepnal W POBLIZE JEGO DZIALEK ALE NIE BEZPOSREDDNIO NA DZIALKE i tam go zabijalem bo sam do mnie przychodzil wiec to nie zalicza sie pod nekanie, nekaniem by bylo gdybym kampil na niego w jego punkcie respawnu albo cos w tego typu a to jest spora roznica.

EDIT: PUNKT 8: "Zakaz nękania graczy poprzez notoryczne ich zabijanie, „ślęczenie” przy ich kryjówkach i
inne zachowania które powodują dyskomfort gry nękanego gracza a powtarza się to
notorycznie w krótkim odstępie czasu i w sposób ciągły. " Tak jak napisalem wyzej nie bylem na jego dzialce i sam do mnie przychodzil. Napisales jeszcze ze byc moze zlamalem 6 punkt regulaminu, ale z tym nawet nie wiem o co chodzi bo nikomu nie naruszylem dzialki.

Czyli przyznajesz się do nękania. W rozumieniu że "inne zachowania które powodują dyskomfort gry nękanego gracza, a powtarza się to notorycznie w krótkim odstępie czasu", a tak podobno się wydarzyło. I nie ma to znaczenia czy jest to na jego własnym terenie czy w okolicy spawn, bądź w innej lokalizacji.
Teraz temu nie zaprzeczysz, bo sam potwierdziłeś że zabiłeś Devil_0 7 razy pod rząd.

(07.02.19, 07:48)evelx napisał(a):
(07.02.19, 03:10)darzamat napisał(a): Ja jestem neutralny tylko gryzie mnie jedno pytanie. Skoro Nie zaczynał to po co go zabijać? Serwer jest przyjazny

No wlasnie problem w tym ze on ciagle mnie wczesniej obrazal na msg i prowokowal na chacie ogolnym.

To w takiej sytuacji robisz screeny i piszesz tutaj, bo zabijając go ciągle też łamiesz regulamin, a to akurat jest łatwiej udowodnić.

Ile razy mam pisac ze tak zabilem go wtedy 7 razy i nigdy sie tego nie wypieralem ale ja nie kampilem na niego czy cos SAM DO MNIE PRZYCHODZIL wiec nie zalicza sie to chyba do nekania czy to trudne do zrozumienia ? Czy jak ja do was bede przychodzil i bedziecie mnie zabijac bo wam przeszkadzam to to jest wasza wina ??? ....

Jak przeszkadzasz to Twoja wina proste ban.
#WiększaKaraDlaEvelx.

Myślę, że co miało być powiedziane to zostało powiedziane. Zamykam żeby nie robił się spam.
W razie ważnych dowodów PW do mnie lub osób wyżej rangą. Mile widziana była by również wersja zdarzeń wg Devil_0.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij