Konkurs walentynkowy!

Można zdobyć Svip/PaySafeCrard 20,- i wiele więcej...

Termin na zgłoszenie: (28.02.2019 23:59)

Zapisy do konkursu!

Tor wyścigowy
Wyświetleń: 841
Odpowiedzi: 16
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Informacja 
Nowa atrakcja dla graczy serwera OnlineCraft.

Ze względu na zniszczenie najważniejszej atrakcji czyli kolejki, Devil_0 postanowił zaprojektować i zbudować z pomocą innych graczy (KiK i członków poza klanem) kolejną atrakcję dla graczy. Tym razem zabawę gdzie można wziąć udział w rywalizacji z innymi graczami. Jest to tor wyścigowy, a dokładnie wyścigi łódkami, po lodzie. Pierwotne założenie było takie, aby użyć nawierzchni złożonej w 100% niebieskiego lodu lodowcowego, i aby trasa miała kształt niekrzyżującej się ósemki (8). Możliwe że nawierzchnia zostanie trochę zmieniona ze względu, na zbyt duży poślizg i trudniejszą kontrolę nad łódką, a kształt złagodzony, aby nie zatrzymywać się tak często na bandach.
Wszelkie inne pomysły i zmiany związane z torem wyścigowym proszę pisać w tym wątku. Czy to chodzi o kształt, czy nawierzchnie, bądź udekorowanie toru. Z chęcią przyjrzymy się pomysłom i wyciągniemy z nich to co najlepsze.
Klan KiK zastrzega sobie niewpuszczanie toksycznych graczy na tor przed obawą o zniszczenie toru, bądź wprowadzenie konfliktów na terenie torowiska.

Odpowiedz
Czy masz na myśli moją kolejkę z zamku idącą obok spawnu, przez działke mozilli aż do lamy desacordo? XD

Co do pomysłu bardzo dobra inicjatywa, oby więcej takich było, nie wiem tylko o co chodzi z niekrzyżującą się 8?, że będą jakby dwie trójki odwrócone obok siebie? "E3" bez złączenia?
Wydaje mi się, że tor powinien być na pewno szeroki, bo gracze będą na siebie wpadać i będzie płacz. Chyba, że chodziło ci o taki klasyczny tor jak w łyżwiarstwie
[Obrazek: z22551412V,Arena-Lodowa-w-Tomaszowie-Maz...szy-w-.jpg]
To wtedy chyba jest "0". Za takim byłbym jak najbardziej, dobrać ilość okrążeń do rozmiaru.
Druga wersja to Sprint z torem prowadzonym nieregularnie przez różne miejsca np. jakieś jaskinie i np. różne wysokości, ale tylko w dół (no bo w górę ciężko łódką w mc), zaczynamy np. na 200 bloku wysokości.
Sam chętnie bym wziął udział w czymś takim, mogłoby też być wpisowe per event np. kilka diamentów albo coś Grin

Odpowiedz
Nie. Nie ta kolejka. Devil_0 zrobił jeszcze inną na swojej działce daleko od spawn. Chociaż twoja kolejka też niczego sobie. Chociaż słyszałem że tam coś psuli.

Tor był już dzisiaj trochę poszerzany. I z tego jak to mówisz "E3" zrobiliśmy jednak "B" żeby była jakaś szykana i prosty odcinek. Na zewnętrznym torze na odległość jednej kratki zamieniliśmy niebieski lód na zbity lód.

Pomysł z wpisowym jest bardzo dobry. Simle Można by coś takiego zrobić.

Odpowiedz
Devil_0 bardzo chwalił Twoje umiejętności. Ja ledwie prosto przed siebie potrafię eee płynąć?
Ale pomysł super ;) Czekam na oficjalny start.

Odpowiedz
To będę musiał po prostu zobaczy ten tor, tylko teraz czy dox będzie chciał w to ingerować z pluginami, żeby to oskryptować, czy będziemy to robić we własnym zakresie tzn. ktoś będzie odliczał itd., ale trzeba będzie wtedy liczyć na uczciwość graczy...

Odpowiedz
A bardzo dziękuję. To magia muzyki w tle - Initial D - Deja Vu Grin

Ale trzeba było faktycznie poszerzyć tor i go może jeszcze jakoś zwolnić bo jak się nie złapie rytmu to całujesz bandy z zewnętrznej do wewnętrznej i z powrotem. Szkoda że nie można ustawić schodów odwróconych w osi OY żeby dało się nie zatrzymywać na klocku tylko się ślizgnąć jakoś.

Dzisiaj widziałem że ściany były przed Devil_0 wykończone. Jestem ciekawy co tam jeszcze będzie chciał stworzyć ze sufitem. Ale myślę że w najbliższych dniach będzie już gotowe i jakoś postaram się w tym wątku poinformować o otwarciu.

Odpowiedz
na starej edycji zrobilem z innymi tzw lunapark, byly tam rozne atrakcje zjezdzalnie itp, i jedna z nich byla taka  wlasnie lodowa zjezdzalnia na lodki, jesli chcecie moge wam pomoc bo doswiadczenie mam na ten temat, mozna zrobic klasyczna 8 ale tez przejazd z gory na dol z roznymi szykanami przeszkodami itp, chcecie to Sie odezwijcie na priv.

Odpowiedz
Ja ze swojej strony jestem za 8 ale żeby kółka poszczególne też były urozmaicone i długie. Jedno zetknięcie się toru na środku, co powodowałoby ewentualne zderzenie się pędzących graczy i dodatkową adrenalinę.
Jakiś wodospad gdzie spadało by się łódką (tylko potem jak zrobić pod górkę?)
Ale najlepiej by było, gdyby Dok ustawił cuboidy swoje i dopisał po prostu tylko budowniczych no nich. Chyba administrator może zrobić takie coś ale nie wiem bo się na tym nie znam :(
Mapa jest duża, więc żeby nie było zbędnego liczenia okrążeń, zrobić dłuższą trasę.
Moment... teraz przekminiłem, że na 8 na skrzyżowaniu mogą oszukiwać... Więc odpada

Odpowiedz
Przesyłam Wam zdjęcia jak obecnie wygląda tor. W planach z tego co mówił mi Devil_0 ma być sufit z niebieskiego betonu i jeszcze będzie poprawiana podłoga. Możliwe że zostanie to już wykończone jutro.

Może macie jakieś pomysły co do kwestii co ma znaleźć się na środku toru?

Avenger - dziękujemy za chęć pomocy w projekcie. Być może przyda się twoja pomoc i doświadczenie w kolejnym projekcie który już jest w planach. Ale o tym wkrótce.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
spoko spoko, wystarczy ze doks zrobi wam region tam i was doda, tam no pvp jest takze na spokojnie sie buduje

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu