DynMapa
Wyświetleń: 383
Odpowiedzi: 14
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Dzień Dobry

Chciałem powiedzieć że DynMapa od dłuższego czasu nie działa co jest dość problematyczne.

Czy ten problem jest naprawiany na bierząco?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lizard

Odpowiedz
Tak, niebawem będę działał w tym kierunku.

Odpowiedz
(15.03.19, 23:54)Doksomedon napisał(a): Tak, niebawem będę działał w tym kierunku.

A propo dynamapy. Skoro survival bedzie od nowa etc.
Czy dało by się zrobić, żeby dynamapa nie pokazywała lokalizacji graczy lub czy można by się jakoś ukryć ...bo np ja nie chce żeby było wiadomo gdzie jestem - wole ukrytą bazę/dom/coś Grin

Odpowiedz
potka na niewidzialnosc i Cie nie widac, to jest survival a nie free build.

Odpowiedz
Surwiwal dlatego najlepiej było by całkiem usunąć mapę ale gracze chcą by została a my staramy się ich słuchać

Odpowiedz
Właśnie dlatego że jest to survival. Ok chcecie mape proszę bardzo ale albo z możliwością wyłączenia się na niej albo totalnie bez graczy.
Potka na niewidzialność - serio? ...może frytki do tego jeszcze?

Odpowiedz
Devil_0 spokojnie...nie boj sie jeszcze nie slyszalem aby na serwie jakim kolwiek...ktos kogos molestowal ! Nie no stary wybacz ten glupi zart ale...maskowanie budynkow to w jakim celu budujesz to wszystko ? No chyba zeby inni podziwiali Twoj kunszt bo robisz to perfekcyjnie ! A Ty chcesz to ukrywac...ale racjonalnie...w jakim celu ???

Odpowiedz
Jestem za dodaniem opcji możliwości "usunięcia" się z widoku mapy dla każdego.
Jest to kompromis pomiędzy tym iż niektórzy chcą mapkę a inni nie chcą.

Odpowiedz
(Wczoraj, 13:41)Cris131 napisał(a): Devil_0 spokojnie...nie boj sie jeszcze nie slyszalem aby na serwie jakim kolwiek...ktos kogos molestowal ! Nie no stary wybacz ten glupi zart ale...maskowanie budynkow to w jakim celu budujesz to wszystko ? No chyba zeby inni podziwiali Twoj kunszt bo robisz to perfekcyjnie ! A Ty chcesz to ukrywac...ale racjonalnie...w jakim celu ???

Bo nie chce mieć powtórki z EvelX, który rozwalił mega dużo mojej pracy czy też kradzieży bo akurat wystawało o 1 blok poza quboid. A konstrukcje robić będę tak że każdy będzie je widział jednak baze swoją wole mieć daleko poza zasięgiem wzroku żebym nie musiał korzystać z quboidów etc...lepiej poświęcić je na konstrukcje dla wszystkich.
Tak więc jeśli Doks może być jak piszesz to super ;)

Odpowiedz
(Wczoraj, 14:29)Doksomedon napisał(a): Jestem za dodaniem opcji możliwości "usunięcia" się z widoku mapy dla każdego.

Popieram. Nikt nie widzi Ciebie a Ty nie widzisz pozostały - uczciwy deal.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu