Problemy/Błędy
Wyświetleń: 1630
Odpowiedzi: 40
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jestem za wprowadzeniem nowej edycji dla survival.Błędy są spore i gdy usuwam jedne następne się pojawiaja.

Najlepszym wyjściem jest usunięcie mapy oraz plików powodujących problemy.

W takim wypadku wszystko zostało by usunięte poza rangami oraz czasem gry.

Odpowiedz
Jestem za

Proszę o podanie ewentualnej daty wprowadzenia nowego świata .

Odpowiedz
23.03.2019r. (sobota)
Aktualnie serwer nie nadaje się do rozgrywki.

Odpowiedz
Również popieram.

Mam także pytanie odnośnie dostępności obecnego świata po wprowadzeniu nowej edycji. Czy będzie go można skądś pobrać? Zawiera wiele wspaniałych projektów i szkoda było by po prostu wyparowały.

Odpowiedz
wydaje mi sie ze save z mapy nie bedzie problemem :d

Odpowiedz
Szkoda mi tych wszystkich itemów wymaxowanych każdy z naprawą itd...
No ale reset będzie dobry, pozbędziemy się niepotrzebnych pustych i brzydkich działek,
ewentualnie może jakaś drobna rekompensata z itemów? Grin

Odpowiedz
(17.03.19, 15:07)nergosu napisał(a): Szkoda mi tych wszystkich itemów wymaxowanych każdy z naprawą itd...
No ale reset będzie dobry, pozbędziemy się niepotrzebnych pustych i brzydkich działek,
ewentualnie może jakaś drobna rekompensata z itemów? Grin
Mi tam by wystarczyło że mógłbym spakować co potrzebne do enderchesta ;P a reszta niech paruje jesli tak musi być ^^
Szkoda Tylko, że na nowo postawiony świat nie będzie miał jeszcze bambusów :( (a w duszy czekam, że ktoś napisze "będzie miał") Grin

Odpowiedz
To jest świetny pomysł, możliwość spakowania się do Ender Chesta, itemki zostaną a mapka się zmieni Grin
Najważniejsze rzeczy można by przenieść.

Odpowiedz
Tylko nie spawnery i shulkery wypchane po brzegi, to była by już przesada ale reszta jak najbardziej czemu nie.

Odpowiedz
(17.03.19, 15:33)Plastian napisał(a): Tylko nie spawnery i shulkery wypchane po brzegi, to była by już przesada ale reszta jak najbardziej czemu nie.

Ale w sumie czemu nie? i tak wszystkiego nie zapakujesz :P a tak chociaz to co masz najwazniejsze Simle Ciekawe czy ogólnie taki manewr byłby technicznie możliwy (tu by trzeba aby doks sie wypowiedział)...bo gdybanie nic nie da gdy z góry pomysł będzie nie mozliwy do realizacji.

I pozostaje pytanie: Jak wcisnąć wiesniaka do enderchesta!

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu