Pomysły ode mnie itd.
Wyświetleń: 532
Odpowiedzi: 4
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam

Chciałem powiedzieć że serwer survival ma mało rzeczy i mam pomysł żeby było lepiej

Powitanie na serwerze od Bywalec,VIP np. zwariowany_marek wbił na onlinecraft

Więcej działek dla rang Gracz 3 cuboidy Bywalec 7 cuboidów a obywatel 15 cuboidów jeszcze jest chyba elita to powinna mieć 16-17 cuboidów

Jak wchodzisz na teren działki to pokazuje się jej nazwa np. miasto survival itd. kolorowa nazwa działki od Bywalec

Może żeby rangi Bywalec Obywatel zdobyte za czas gry nie były jako użytkownik
forum i serwerze tylko żeby pisało VIP sVIP

Pozdrawiam Simle

Odpowiedz
Witam i dziękuję za kolejne pomysły.
Zacznę może od prośby. Na przyszłość zatrzymaj się chwilkę przed wysłaniem i przeczytaj kilka razy to co piszesz.
"Chciałem powiedzieć" - to zupełnie tutaj nie pasuje. Lepiej by brzmiało np. "Chciałem zauważyć" a nawet w zupełności wystarczyło by gdybyś napisał "Survival ma mało rzeczy i mam pomysł żeby było lepiej". Ta sama treść a mniej zbędnych słów.

Serwer survival jeszcze nie został uruchomiony i nikt poza właścicielem nie wie jak on teraz będzie wyglądał więc nasuwa się pytanie czy jesteś jasnowidzem? Rozumiem, że możesz się posiłkować wyglądam z poprzedniej edycji jednak ma się pojawić trochę zmian więc zaczekaj aż ruszy ;)

A tak odnośnie samych pomysłów. Jeśli ktoś potrzebuje by serwer go witał to czemu nie chociaż mi wystarczą miłe sowa od innych graczy xD
Nie popieram zwiększenia liczby działek. To jest survival i należy tak zarządzać przestrzenią by wszystko co niezbędne było pod ręką. Cuboid ma aż 254 bloki wysokości, jeszcze nie widziałem by ktokolwiek wszystkie je zagospodarował. Ponad to nie jesteś konsekwentny w swojej matematyce. 3 cuboidy dla Gracza, 7 dla Bywalca czyli 2xGracz+1 OK. Obywatel = 2xbywalec+1 Ok. Idąc tym systemem Elita powinna mieć 31 cuboidów co jest totalnie odrealnionym pomysłem. 16-17 cuboidów w porównaniu do przejścia z Bywalca do Obywatela jest śmieszną zmianą.

Tekst powitalny to chyba pierwszy Twój pomysł, który mogę poprzeć ;) Plugin umożliwia ustawienie swojej własnej wiadomości powitalnej więc od odpowiednio wysokiej rangi można by to udostępnić. Jednak czy tekst ten można kolorować? Tego nie wiem.

"Może żeby rangi Bywalec Obywatel zdobyte za czas gry nie były jako użytkownik
forum i serwerze tylko żeby pisało VIP sVIP
" Może mi to ktoś przetłumaczyć? Mniejsza.. rangi z gry nie są powiązane z rangami forum pomijając oczywiście osoby funkcyjne.

Tak jeszcze odnośnie samych rang możliwe, że ich nazwy zostaną zmienione na inne a także ich liczba.

Pozdrawiam :)

Odpowiedz
A ja jedyne co bym chciał żeby było zmianione to właśnie wysokość cuboida Grin z 254 łacznie na 255 w górę i w dół ^^ żeby postawienie go zawsze dawało 100% pewności, że od góry do dołu jest bezpiecznie Simle

Odpowiedz
A nie został to już naprawione? Po robocie sprawę ale wydawało mi się, że zostało zmienione

Odpowiedz
Nie jestem w stanie teraz Ci na to odpowiedzieć Grin ale zdaje mi się że chyba nie do końca było naprawione ;) mogę się mylić ^^

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij