Co jest nie tak ?
Wyświetleń: 1653
Odpowiedzi: 19
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiadajcie, jak ruszy survival palcem nie ruszę, wołami trzeba będzie mnie zagonić by coś dodać/zmienić, a survival tuz tuz.

No chyba że jest tak fantastysatysfakcjonujązajedwabiście że nic nie trzeba zmieniać ;)

Odpowiedz
Jest wszystko OK Simle

Odpowiedz
Otóż coś jest nie tak! Do ukończenia zadania Top Chef wymagane jest mięsko świnki. To jest karygodne, barbarzyńskie i zbrodnicze! Zabijanie świnek stoi w sprzeczności z moimi zasadami i wyznaniami, z tego powodu nie mogę ukończyć zadania. Z kolei ono blokuje mi inne przyszłe zadania. Tak więc, jest to poważny błąd. Proszę o usunięcie schabowego z listy wymaganych przedmiotów.

Tak poza tym to nie można utworzyć swojego sklepiku.

Odpowiedz
Mięsoooooooooo musi być! Grin

Odpowiedz
(03.04.19, 20:41)pypcio napisał(a): Tak poza tym to nie można utworzyć swojego sklepiku.

Dodam taką możliwość.

Odpowiedz
Po co dodawać sklepy, skoro można innym sprzedać ?

Odpowiedz
(04.04.19, 17:51)Maver napisał(a): Po co dodawać sklepy, skoro można innym sprzedać ?

PO to żeby bezpiecznie KUPOWAĆ I SPRZEDAWAĆ

Z kąd inni gracze mają $ ?

Bo sprzedali w sklepie itemy

I po to jest sklep

~marek

Odpowiedz
Marek nie o takie sklepy chodzi -,-

Chodzi o to by gracze mogli tworzyć własne sklepy na swoich wyspach i inni poprzez /is warp <nick> mogli się do nich przenieść i coś kupić nawet gdy tych graczy nie ma na serwerze.

Odpowiedz
Kasę na serwerze mam jedynie z zadań i /kod'ów - jestem na 7 miejscu w /baltopie
Jak chodzi o sklepy na wyspach graczy to skąd ktoś ma wiedzieć że dany gracz coś sprzedaje u siebie na wyspie? Mając około 30 wysp trzeba by było sprawdzać do kogo można się /warpem przenieść i szukać na jego wyspie sklepu.

Odpowiedz
to przepraszam za kłopoty

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij