Nowe rangi
Wyświetleń: 556
Odpowiedzi: 8
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Żarówka 
VIP-Niech zostanie będzie za 18godz. I będzie posiadał 2cuboidy

ELITA-Będzie za 1dzień i będzie posiadał 4cuboidy

MVP-Będzie za 3dni na serwerze i posiadać będzie 6cuboidy

A ja jeśli już to jestem za starymi rangami. Z ich godzinowymi przedziałami. Tylko, że ze skokiem po max 1 quboidzie na rangę jak nie 1 co dwie rangi...i jak o tym myślę to dla rang pomiędzy mógłby być +1 sethome... czyli raz to raz to.
Marek co do czasu - było by za łatwo...Ty to byś chciał wszystko na już.
A co do nazw...może jeszcze król serwera i Królowa graczy? ...

(12.04.19, 09:42)Devil_0 napisał(a): A ja jeśli już to jestem za starymi rangami. Z ich godzinowymi przedziałami. Tylko, że ze skokiem po max 1 quboidzie na rangę jak nie 1 co dwie rangi...i jak o tym myślę to dla rang pomiędzy mógłby być +1 sethome... czyli raz to raz to.
Marek co do czasu - było by za łatwo...Ty to byś chciał wszystko na już.
A co do nazw...może jeszcze król serwera i Królowa graczy? ...

Też trochę myślenia a nie tylko narzekacie na czyjeś pomysły

Wg mnie to tylko Ty narzekasz. Wszystkim odpowiada jak jest tylko Ty chcesz coś zmieniać nie wiadomo dlaczego. Pomysły są nieprzemyślane bez uzasadnienia dlaczego taka zmiana a nie inna i czemu obecne rozwiązanie jest złe.

Miałem pomysł na ciekawsze rangi ale nie chcecie dropu więc pomysł też poszedł do kosza.

(12.04.19, 14:10)Plastian napisał(a):
(12.04.19, 11:11)zwariowany_marek napisał(a): Też trochę myślenia a nie tylko narzekacie na czyjeś pomysły

Wg mnie to tylko Ty narzekasz. Wszystkim odpowiada jak jest tylko Ty chcesz coś zmieniać nie wiadomo dlaczego. Pomysły są nieprzemyślane bez uzasadnienia dlaczego taka zmiana a nie inna i czemu obecne rozwiązanie jest złe.

Miałem pomysł na ciekawsze rangi ale nie chcecie dropu więc pomysł też poszedł do kosza.
O co wam wszystkim chodzi nikt już nie umie normalnie grać

Wystarczy na pisać "pomysł nie dobry" zamykam a nie jak byście prawie "pyskowali"

Próbujemy Ci wyjaśnić jak powinieneś przedstawiać swoje pomysły pokazując przy tym czemu te nie są dobre. Zwykłe napisanie "zły pomysł" to były tylko spam bo nic byś z tego nie wyniósł..

Zwariowany_Marek. Przestań cytować posty które są obok siebie - zaśmiecasz forum.

Sami cytujecie

Rangi sa gotowe czekaja tylko na przeanalizowanie i wdrozenie, prosze juz nie proponowac rang bo tego typu rzeczy ustala Administracja.
Close.

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij