Zmiany w systemie dropu i czasu online.
Wyświetleń: 1180
Odpowiedzi: 11
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Nie wiem czy jestem godzien pod nieobecność zwariowanego_marka podbierać mu fuchę i przedstawiać swoje pomysły ale co tam xD

Ostatnio zgłębiałem tajniki pisania skryptów i poza przysparzaniem Doksa o ból głowy coś tam już potrafię ;) Między innymi od rana działa (mam taką nadzieję) już nowy napisany przeze mnie system liczenia czasu online. Wy nie zauważycie różnicy ale serwer powinien :P No dobra, komunikat zwrotny nie jest tak tęczowy jak Doks to robi ale poprawię się! Wcześniej przerobiłem skrypt na przepisywanie kodu tak by działał wspak i szczerze mówiąc trochę kuleje ale się dopracuje. To tyle jeśli chodzi o zmiany, które miały już miejsce.
Przedstawię kilka propozycji i postaram się krótko je omówić.

1. DropAreny do likwidacji. Szpetne. Jest drop i nic nie stoi na przeszkodzie aby go wzbogacić o nowe rzeczy.

2. Drop ze stone. Jak wiadomo stone kopie się szybciej ale jest odrobinę trudniejszy do wykonania.

A teraz myślę, że największa zmiana jaką mam do zaproponowania ;)
3. Zastąpienie czasu gry systemem punktów. Czas gry to nawet spoko bajer ale niekoniecznie odzwierciedla on faktyczne zaangażowanie oraz nie daje on nic osobom, które po odebraniu rangi za dzień gry na serwerze naliczają kolejne tygodnie. System został by ten sam. Co sekundę otrzymujecie 1pkt (mniej więcej). Pojawiło by się parę nowych rang. Ich zdobycie będzie wiązało się z wydaniem tychże punktów. I najfajniejsza sprawa, dzięki tym punktom sami decydujecie o % dropu xD Jak by to wyglądało? Po wpisaniu komendy /drop otwiera się GUI jak do tej pory z informacją co dropi i z jaką szansą. Jednak po kliknięciu np w dirt możecie zwiększyć % wydając swoje punkty. Każdy będzie mógł opracować swoją własną ścieżkę dropu xD Poza tym zastanawiam się nad jakimś sklepikiem z efektami na czas.

4. MobArena/ Arena PvP. Miejsca gdzie można powalczyć z mobami lub innymi graczami ;) Tyle, że ja nie piszę się na zbudowanie tego i tutaj potrzebowałbym Waszej pomocy

Odpowiedz
Jak ogarnies skrypty na ta arene etc to daj znać Grin (mówie tu o sruvivalu) ^^

Odpowiedz
Jak się już Plastek bawisz w przeróbki, to może by warto pomyśleć o wprowadzeniu ,czegoś co widziałem już na jednym servie. Czyli komenda na pakowanie ekspa w butelki. Przydatna rzecz jak się ma sporo leveli , a jest ryzyk utraty, ( pisze bardziej w kierunku Sky bloka, bo nie wiadomo kiedy człowiek na ryj zleci) . Funkcja przydatna dla nieuważnych graczy, a takich top samobójców mamy. a jak co można taki eksp też odsprzedać.

Graffiti
Odpowiedz
(13.04.19, 22:04)Devil_0 napisał(a): mówie tu o sruvivalu
(13.04.19, 22:18)Mepol napisał(a): pisze bardziej w kierunku Sky bloka

Będę się zajmował głownie SkyBlockiem, mniej graczy = mniejszy płacz gdy coś pójdzie nie tak XD Nad survivalem czuwa Doks
Pomysł z butelkowaniem expa wydaje się być spoko. Chociaż z drugiej strony jak ktoś lubi oglądać wyspę od spodu to lepiej wyposażyć się w jakieś barierki ochronne :P

Odpowiedz
jesli chodzi o mob arene na survivalu to juz za latwo by bylo chyba zeby nie naliczalo expa, jesli chodzi o sky block to jak najbardziej ale kwestia skryptow /pluginu :Simle zeby to byl pelen automat,

Odpowiedz
(13.04.19, 23:24)Avenger napisał(a): [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
, pełen automat
Nie chodzi o ułatwianie rozgrywki, po prostu sam mam miłe wspomnienia z tym pluginem bo bardzo lubiłem takie areny na różnych skyblockach.

Odpowiedz
oj tam Grin ze nie skyblock. Na survivalu mozna by to jako konkurs zrobic. Przejdz ja wiem 5 lvli areny i cos dostaniesz. Oczywiscie zrobic to dosc trudne zeby bylo wyzwanie Simleco do expa na survivalu to i tak sa latwiejsze sposoby niz taka arenka :P

Odpowiedz
Jeszcze raz mi tu ktoś wspomni słowem o survivalu a słowo daję, dam warna Indifferent
MobArenę tak czy siak chciałbym dodać, trzeba mi ją tylko zbudować.

Odpowiedz
A przestań straszyć Grin dobry pomysł ludzie sie Cieszą a Ty tu takie sceny :P Arene zrobie Grin jesli zrobisz reszte ^^ (mówie tu o przetrwaniu :P)

Edit: a zresztą... nie ważne.

Odpowiedz
(14.04.19, 10:46)Devil_0 napisał(a): Arene zrobie Grin jesli zrobisz reszte ^^ (mówie tu o przetrwaniu :P)

Mogę pomóc przy budowie jakby co Simle

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij