Starzy gracze na discord
Wyświetleń: 336
Odpowiedzi: 2
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam

Discord będzie niedługo zamykany i dobrze ale co myślicie żeby każdy gracz co ma konto na discord dostanie 10 Diax na serwerze

Nwm czy to co napisałem w wątku " Co do OnlineCraft " zostało przyjęte i jest robione jak na survival nie czeka nowa edycja na 1.14 to mogę zrobić na tej labirynt i wielką kolejkę i jeszcze mam pytanie czy np. serwer by był na 1.14.2 a ma być 1.14.3 to będzie trzeba znowu robić restart czy wystarczy jedno kliknięcie ?

A jak będzie więcej graczy to co myślicie na Survival dla Cheaterów dwa survivale a ten dla cheaterów to jest wszędzie pvp nawet na spawn którego nie będzie będą tylko cuby na których sobie stawiasz domek do którego możesz wejść każdy, zależy od ciebie doks.

XD Sygnatura której nie ma XD
Odpowiedz
Gdzie masz takie info o tym, że twórcy zamykają discorda? XD Serwer OnlineCraft.pl na discordzie ma zostać zamknięty a nie cały discord :P Poza tym nie widzę powodów by z tej okazji rozdawać diaxy. I tak nikt z tego serwera nie korzysta na poważnie, zrobił się z niego śmietnik.

Z tego co wiem do tej pory nie było planów przejścia z survi na 1.14. Najwyżej otwarcie małego freebuild bądź creative na tej wersji.

Nie. Ja na serwery OC żadnych cheaterów zapraszał nie będę.

Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to za cheaterstwo regulamin przewiduje bany więc po co robić im osobny serwer?

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij