Survival
Wyświetleń: 1090
Odpowiedzi: 12
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam

Co myślicie dodać do survival "Labirynt'" za przejście otrzymuje się nagrodę.

Projekt "Wielka Kolejka" powstanie wkrótce doks będzie to na mojej działce (daleko) to co myślisz na /warp kolejka albo chcesz aby labirynt i kolejka było wizytówką trybu czyli obok spawnu.

Cuboidy

Każdy ma 3 cuboidy i nie ma rang Turysta vip sVIP a jest tylko zwykły gracz a działki są usuwane na nieobecność 3 dni na SERWERZE I FORUM a okres wakacyjny (od 19 czerwca do 2 września) nie są w ogóle usuwane

Albo jak każdy ma 3 cuboidy a nie chce zużywać całego to może zamiast cuboidy system "Złotej Łopaty"

"Złota Łopata"

Zaznaczasz cztery boki Złotą Łopatą i serwer przelicza obwód skoro cuboid ma 100×100 to można zrobić sobie z tego 2 cuboidy zależy od gracza

To jak każdy by podzielił to by było z 3 cubów 6 zależy tylko od gracza

XD Sygnatura której nie ma XD
Odpowiedz
Jesli chodzi o kolejke to daleko od spawnu.
jesli chodzi o warp - to do mnie nie do doksa. (jesli zrobisz to zrobie Ci warpa z spawnu)
Jesli chodzi o "lopate" - tu pisz do doksa...ja jestem przeciwny ...po co dalej udziwniac?
A i czemu dalej twoj quboid jest przy spawnie ;/ to juz miesiac i nadal nie moge tego skonczyc.

Odpowiedz
Witam
Myślę, że labirynt z nagrodą to dobry pomysł.
/warp i daleko od spawna.
Rangi zostają -,- a usuwanie działek po 3 dniach jest bez sensu. Nie każdy ma czas by grać codziennie.
Jak masz 3 cuboidy i nie chcesz zużywać całego to buduj na połowie, proste.. Stawiasz sobie mur i masz 6 XD A jeszcze 3 prostopadle to nawet 12 XD

Odpowiedz
Cuboid przy spawnie był usunięty tylko to jest błąd i go tam nie ma doks musi to sprawdzić.

Odpowiedz
możesz postawić go raz jeszcze a pozniej usunac? albo dodac mnie do tej działki?

Odpowiedz
Ekhm, prosze zwracac sie do mnie w mega powaznych sprawach uniemoliwijacych gre, dzialajacych na szkode sieci, nad cala reszta czowa Administrator ktorego glos jest moim glosem. Dzieki Simle

Odpowiedz
(25.06.19, 05:55)Plastian napisał(a): Myślę, że labirynt z nagrodą to dobry pomysł.

A co myślisz żeby nagrodą było 5 skrzynek (tych z /skrzynka) co miesiąc.

Jeśli pamiętacie było takie coć na survivalu jak /skrzynka to je tylko dostać będzie można za przejście labiryntu

Odpowiedz
Lepszym rozwiązaniem jest po prostu nagroda :P Można w labiryncie ukryć przycisk po kliknięciu którego gracz otrzyma nagrodę i odebrać ją będzie mógł nie częściej niż raz dziennie. A guzik co jakiś czas był by przekładany w inne miejsce.
Labirynty z wejściem i wyjściem są za proste.. ciekawsze są te, w których nie wiesz gdzie masz iść :P

Odpowiedz
ja był bym za wariantem kołowym. gdzie wejscie by mozna było przemieszczac a cel był by zawsze na srodku. Mam nawet pewną koncepcję Simle Masz tą stronę z której kiedys mi wysyłałeś? Simle

Odpowiedz
Robiłam kiedyś 3 poziomowy labirynt, miałam nawet zamysł dodać zapadnie i ruchome ścianki żeby ne było za prosto ale zbyt duży dekiel z redstona ze mnie :< fajnie by było zobaczyć taki inny niż wszystkie.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij