Ankieta: 1,14
Ankieta jest zamknięta.
Tak
75.00%
9 75.00%
Nie
25.00%
3 25.00%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

1.14
Wyświetleń: 2061
Odpowiedzi: 18
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Nowa mapa, nowe zasady, czas gry i rangi moga przejsc.
Jak się uda zachowa sie mapę obecną + dodanie nowej mapy "surowcowej" na której  cuboidy będą mogły być stawiane przez wyższe rangi.

Oczywiscie jezeli Administrator się zgodzi oraz społeczność.

Odpowiedz
Grin jestem szczęśliwy z taką opcją na horyzoncie Grin

Odpowiedz
Usunac ten survival na dobre ta edycja byla niedopracowana

A I jeszcze cos mniej rud diaksow

Tylko nwm czy sie uda to 1.14.3 Bo chcialem sobie wyprobowac inny serwer na 1.14 I kazdy mial lagi ping 22 I lagi to nwm czy Tu tak nie bedzie.

A wydalem Ares dzialki XD

Kiedy start ?

Bo to sw jest nudne za duzo disks itd.

I moze dodatkowe moby serwerowe

Ja sobie odpoczne I wrote na polowe sierpnia jak bedzie lepszy survival

Do zobaczenia

XD Sygnatura której nie ma XD
Odpowiedz
Sam myślałem o otwarciu tu jakiegoś kameralnego 1.14.X obok obecnego survi raczej tak 4test xD
Z tego co patrzyłem to spokojnie można uruchomić survi na nowszej wersji bo znaczna część pluginów już jest ale czy gracze chcą? :P

Odpowiedz
tak.

Odpowiedz
Ledwo człowiek zaczął grać i już chcą zmieniać mapę, 1.14 wspiera budowniczych to plus, ale non stop będą nowe edycję robione bo wyszła nowa wersja? :( nie da się poczekać do 1. 30?xd Pragnę przypomnieć że mapa surowcowa służy do wydobywania surowców (jak wskazuje nazwa) i była zazwyczaj resetowana. Byloby przykro gdyby możliwość stawiają tam działek była źródłem kłótni z graczami "bo ja tam miałem działke I mape zresetowaliście"

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Mapa surowcowa jak sama nazwa wskazuje służy do zdobywania surowców. Jeśli będzie resetowana to z pewnością będzie o tym informacja a co za tym idzie wszelkie pretensje przez własną głupotę będą nieuzasadnione.
Osobiście jakoś mapa surowcowa do survi mi nie pasuje :/ Główny świat i tak będzie porozkopywany chyba, że zostaną na nim wyłączone całkowicie wszystkie rudy i znajdować się one będą wyłącznie na mapie surowcowej to myślę, że miało by to wtedy jakiś sens. A i tak przecież na obecnej edycji mapa wcale nie jest tak poniszczona.

(29.06.19, 20:23)Doksomedon napisał(a): Oczywiscie jezeli Administrator się zgodzi oraz społeczność.
Survival to Twoja piaskownica :P Ja ewentualnie mogę jakiś skrypt Ci opracować hehe XD

Odpowiedz
(01.07.19, 05:46)Plastian napisał(a):
(29.06.19, 20:23)Doksomedon napisał(a): Oczywiscie jezeli Administrator się zgodzi oraz społeczność.
Survival to Twoja piaskownica :P Ja ewentualnie mogę jakiś skrypt Ci opracować hehe XD

Skróciłem czas ankiety, gdy dobiegnie końca i większość będzie za bd działał w tym kierunku.

Na pewno jakiś sk się przyda, poinformuje i opiszę gdyby prace ruszyły Simle

Odpowiedz
Zawartość niezwiązana z tematem została usunięta. O swojej miłości do siebie możecie popisać na PW. Za kolejne posty niezwiązane z tematem wyślę na wakacje Fsmile

Odpowiedz
Tęcza 
Mi się wydaje że surowcowa to zły pomysł.
Takie rzeczy sie sprawdzają tylko na frbld i skblock gdzie nie można kopać surowców na normalnej mapie.
Tutaj mamy doczynienia z normalnym surwiwalem.

Moja propozycja:

surwiwal bez surowcowej +

1.antilog
2.za trzy kille pod rząd w ciągu 10 min specjalny skrypt (ban na 10 min)
3.bez dropu (to na początku tej ed było bez sensu)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij