Problem z zadaniem.
Wyświetleń: 369
Odpowiedzi: 2
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Mam problem z zadaniem Poseidon`s Halls,

a dokładniej z ilością odłamków pryzmarynu potrzebnych do jego wykonania, a jest to:
1152 shardy na cegły pryzmarynowe,
512 shardy na ciemne cegły pryzmarynowe,
128 shardy na latarnie morskie,
daje to 1792 shardów potrzebnych do tego zadania (a przecież są też inne wymagania) .
Shardy wypadają tylko podczas kopania cobblestona w ilości znikomej.
Pozwoliłam sobie sprawdzić częstotliwość ich wypadania przy użyciu najlepszego dostępnego kilofa (diamentowego z efficency 5). Wyniki były następujące:
9,13 min 9,17 10,30 14,52
15,32 19,48 23,17
daje to średnio prawie 15 minut kopania na wykopanie 1 odłamka pryzmarynu (dokładnie 14,42min)
Stąd proste wyliczenie, że aby nakopać odpowiednią ilość odłamków musiałabym kopać: 1776*14,42= 25 595,5 minut = 426 GODZIN kopania.

Proszę zatem aby zwiększyć % dropa conajmniej 20 krotnie żeby w ogóle był sens podejmowania próby realizacji tego zadania.

A skoro już uzewnętrzniam się to proponuję:
* dodać pryzmaryn do sklepu,
* dodać glinę i terakotę do sklepu,
* zrobić coś z dropem czarnych czaszek bo na ponad 20 ubitych szkieletów z mieczykiem z lootingiem 3 nie trafiłam ani jednej.

No, to by było na tyle

Odpowiedz
Na chwilę obecną mogę zająć się dropem shardów bo to kilka kliknięć i na nic więcej póki co czasu nie mam od 2 tygodni :/ Sklep to trochę więcej pracy niestety. Bardzo pomocne było by podanie dokładniejszych danych takich jak cena za szt oraz ilość towaru przy jednokrotnym zakupie. Wtedy czas na wprowadzenie zmian drastycznie ulegnie skróceniu.

Drop prismarine shards, prismarine crystals został zwiększony.

Odpowiedz
dziękuję Simle

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij