Ankieta: Wersja
Ankieta jest zamknięta.
Obecna
27.27%
3 27.27%
1.14
72.73%
8 72.73%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

1.14
Wyświetleń: 1826
Odpowiedzi: 23
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Widziałem, że jest już kompatybilny plugin do zrobienia skyblocka na 1.14
Działać coś w tym kierunku czy zostajemy na tej wersji?

Odpowiedz
może niech ktoś najpierw skończy wszystkie zadania Simle

Odpowiedz
To wtedy już nie będziemy "jednym z pierwszy" sky na 1.14 a pewnie gdzieś na końcu haha XD

Odpowiedz
Wiesz skyblock'a trzeba przemyśleć. Bo te oryginalne zadania są do zrobienia, ale zajmują sporo czasu, co zniechęca graczy.
Dodanie sklepu / dropa z cobla - ułatwia grę, co (moim zdaniem) psuje całą rozgrywkę.
Bawienie się (ingerowanie) w zadania może zepsuć zabawę.
Jak widzisz na skyblocku gra cały czas ta sama ekipa (większość siedzi na TS), więc jak Doks postawi 1.14 na survi a tu będziemy mieć już zrobiony komplet zadań to pewnie pójdziemy na surv.
W wersji 1.14 skyblock nie wiele się zmieni lub jedynie bardziej zakręcone zadania (zbierze ileś tys. jakiegoś bloku).

Odpowiedz
(08.07.19, 21:49)Maver napisał(a): Doks postawi 1.14 na survi a tu będziemy mieć już zrobiony komplet zadań to pewnie pójdziemy na surv.

I zostawicie mnie samego :C W sumie sam chcę pograć na tym survi, zobaczymy jak z wolnym czasem więc sky całkiem upadnie i się go zamknie.

W jaki sposób obecny sklep ułatwia Ci rozgrywkę? Jest tak ubogi w porównaniu do innych sky, że śmiało można mówić o poziomie very hard XD

Odpowiedz
A no w taki że możesz kupić np. dirta, diaksy, emeraqldy, żelazo, złoto itd. - przecież te itemki i tak zdobędziesz z zadań.
zadanie z trzciną, arbuzami, dyniami, zbożem daje po 4 szt dirta
iron ore za zadanie LuberJack, SawMill i inne

Plastian nie zostawimy Cię samego Simle szkoda że tak rzadko można kogoś z administracji spotkać na skyblocku - a jak już ktoś wejdzie to na 30sekund i znika.

Co z czyszczeniem opuszczonych wysp ?

Sheyla od kilku dni czeka na kontakt w sprawie skradzionego konta i próby odzyskania dostępu do swojej wyspy - żadnej odpowiedzi od administracji :(

Nie odbieraj tego jako jakiś "atak" Simle to tylko spostrzeżenia Simle zapraszamy częściej na skyblock Simle

Odpowiedz
Ale ja żadnego zgłoszenia nie otrzymałem i wciąż czekam na jakąś wiadomość na PW.

A wracając do tematu to mam rozumieć, że itemy, które dostaje się z zadań powinny zniknąć ze sklepu? Jeśli chodzi o usuwanie sklepów to dwa raz mi mówić nie trzeba XD

A wyspy nie są jeszcze automatycznie usuwane. Zacząłem eksperymenty z komendami ale po kilkudniowej obserwacji na lokalu nie doszedłem do żadnych wniosków w sprawie "sierot" i zastanawiam się jak ugryźć temat.

Jak na złość deszczu brak i póki co mam zbyt wiele zajęć poza domem by siedzieć przed komputerem :/

Odpowiedz
Post z marca Simle [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
tu już pisałem że to ułatwienie Simle

Co do czyszczenia wysp - po co kombinować z automatyzacją jak zajmuje to max godzinę w tygodniu? Dorzucić plugin pokazujący na dynmapie właściciela wyspy (DynMap worldGuard lub inny sposób wyłapania właścicieli), komenda /seen [nick] , jak nie ma dłużej niż 2tyg to komenda na usunięcie wyspy i tyle.
3 max 4 komendy i po 2 minutach wyspy nie ma.

Kwestia tylko posiadania uprawnień Simle

Odpowiedz
LOL ale po co aż tyle roboty, strasznie okrężną drogą mnie prowadzisz. Plugin posiada jedną zgrabną komendę do usunięcia wszystkich wysp niekatywnych graczy w ciągu przedziału czasu jaki się poda. 4 linijki skryptu robi mi to od razu a ja mogę zajmować się czymś innym. Po prostu komenda od kasowania wyspy sprawia, że jest ona "abadoned" i zostaje tzn "orphanem" i nie wiem czy mam ją pozostawić na tej liście sierot czy z niej usunąć. Nie znalazłem na ten temat informacji. Z obserwacji zauważyłem, że działa to jak samo chce czy usunę czy też nie XD Raz cofa i claimuje stare wyspy a raz idzie sobie dalej i tworzy w całkiem nowym miejscu.

Odpowiedz
Ciężko pomóc nie wiedząc jaki dokładnie plugin jest użyty Simle od skyblocka jest kilka Simle
Może najpierw trzeba usunąć współwłaścicieli, potem dopiero wyspę Simle
Jest sporo takich wysp więc trzeba by popróbować najpierw ręcznie, a potem można skryptem.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij