Żywi
Wyświetleń: 425
Odpowiedzi: 7
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Kto jesio żyje, odpisuje w tym wątku  Faill Simle

Odpowiedz
To nie jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
Cholerka...bylem przed chwila na serwerze...tak mnie smutek ogarnal ze musialem wyjsc...pustka a bylo tyle osob ! Tyle godzin tam spedzonych tyle godzin pracy i...ja wiem ze kazdy ma priorytety i ze MC troszeczke musi odpuscic ale...moze da sie z do skoku zrobic nowa wersje i moze czasami w miare mozliwosci i czasu ktos zagladnie ( ja na 1000 % bede ) ? Wiadomo ograniczenia czasowe spowoduja ze niektorzy maja mniej czasu i mniej beda na serwerze ale...mlodsi chodzacy do szkoly na pewno znajda czas aby wejsc na serwer i cos...BUDOWAC !!! A wiec szefie szfow wielki adminie wlascicielu i wogole...moze dalo by sie zrobic ta nowa wersje a jest szansaze ze powoli chociaz w czesci wszystko wroci do swietnosci i serwer ozyje czego wszystkim i sobie zycze pozdrawiajac wszystkich razem i kazdego z osobna Simle

Odpowiedz
(05.09.19, 18:35)lizardkubix napisał(a): To nie jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wykrzykniki w miarę, lecz tego "a" ewidentnie za mało.

Odpowiedz
Ja jeszcze jestem żywy... :P

XD Sygnatura której nie ma XD
Odpowiedz
Doks to chyba twój najkrótszy post w historii tego serwera xd

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
(17.09.19, 23:24)Booyah napisał(a): Doks to chyba twój najkrótszy post w historii tego serwera xd

XD

Rozumiem że jestem uważany za spamera piszącego dłuugie i nudne posty ;p

Odpowiedz
A ten wątek to tak o sobie po soczku z gumijagód napisany czy się zapisujemy na coś hmm?

Ps: Kto bedzie na pyrkonie 2020? Grin Doks! Pamietaj że ja cie obserwuje i sie mielim widzieć !

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij