Co z naszym serwerem ?
Wyświetleń: 362
Odpowiedzi: 4
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Faill
Cholerka...Bylem przed chwila na serwerze...tak mnie smutek ogarnął ze musiałem wyjść...pustka a było tyle osób ! Tyle godzin tam spędzonych tyle godzin pracy i...ja wiem ze każdy ma priorytety i ze MC troszeczkę musi odpuścić ale...może da się z do skoku zrobić nowa wersje i może czasami w miarę możliwości i czasu ktoś zagladnie ( ja na 1000 % będę ) ? Wiadomo ograniczenia czasowe spowodują ze niektórzy maja mniej czasu i mniej będą na serwerze ale...młodsi chodzący do szkoły na pewno znajda czas aby wejść na serwer i cos...BUDOWAC !!! A wiec szefie szefów wielki adminie właścicielu i w ogóle...może dało by się zrobić ta nowa wersje a jest szansa ze powoli chociaż w części wszystko wróci do świetności i serwer ożyje czego wszystkim i sobie życzę pozdrawiając wszystkich razem i każdego z osobna.

Grin

Odpowiedz
wracam 8/9 ^^ bo się troszkę przedłużyło wszystko Simle to może coś się rozkręci Simle

Odpowiedz
Z nieoficjalnych źródeł wiadomo iż Administrator oraz Head pracują nad nowszymi wersjami serwerów które niebawem mogą zagościć, tylko nikomu nie powtarzaj, to tajemnica... Faill

Spoiler(Pokaż)
[Obrazek: crm.jpg]

Shy

Odpowiedz
Ok...ani dudu pary z ust nie puszcze i czekam z nie cierpliwoacia...

Odpowiedz
I tak nie było aż tyle osób tylko raz był rekord 10 osób...

XD Sygnatura której nie ma XD
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij