Open Beta!!
Wyświetleń: 1283
Odpowiedzi: 23
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
No co no, jednoosobowe testy przeszły więc pora na bardziej ekstremalne ;)
IP: onlinecraft.pl

Dużo rzeczy wciąż nie ma i nijak to nie wygląda ale grać się da, działki stawiać też się da ;)
/ps get cuboid - każdy może postawić jeden cuboid o wymiarach 101x101
Jeśli mapa się nie rozsypie do kilku dni to zostaje a jeśli testów nie przejdzie no to mam backup XD

Piszcie co nie działa a powinno i co działa a nie powinno.

P.S. Logujemy się danymi z poprzednich edycji/ forum.

Odpowiedz
Dynmapa: http://51.77.44.72:8123
Pokazuje działki ;) Jednak jest to stara wersja pluginu i nie obiecuję, że będzie grzecznie współpracować.

Odpowiedz
Jest super.
Na mapie jest fajne morze ułatwiajace poruszanie (na kwadratowej, sprawdził się taki transport).
Plastian i all - co sądzicie by wynieść spawn z tego lasu bo za niedługo bedzie tam kaszana z drzew - nieco na lewo, na wysepkę i dopisać łódkę do startowego kita. Może taka opcja obniży grief i ilość cuboidów przypadkowych graczy wokół spawnu.

Odpowiedz
Jeszcze jedno spostrzeżenie.

Nie wiem czy tak ma być - wydaje mi się, że znikają łódki i (być może) wagoniki w czasie czyszczenia mapy.

Odpowiedz
Czyszczenie mapy jest na domyślnych więc zamierzone to nie jest ;) Później sprawdzę co da się wyłączyć

Odpowiedz
po godzinie gry zaowazylem ze jest zbyt duzo wiosek NPC... bo to zaczyna przypominac poprzednia edycje kiedy juz na bylo wszystko i gra szybko sie znudzila...wedlug mnie wioske znalezc to ma byc szczescie a nie co 100 kwadratow wioska. Dla mnie to jest minus tej edycji juz w tej chwili :9

Odpowiedz
Kolejny błąd do kolekcji:

-Moby biją na spawnie

XD Sygnatura której nie ma XD
Odpowiedz
Na calej mapie powinno byc doslownie 4 moze 5 wiosek...jezeli kazdy gracz bedzie mial wszystko to odpadnie juz na wstepie etap handlu i wymiany z innymi graczami a to jest duzy blad ijeszcze jedno mowiac o prawdziwym survivalu nie mialem na mysli tysiace mobow mocnych az strach ale wlasnie tylko i wylacznie o tym aby trudno bylo zdobywac jakies ity czy tez rudy...

Odpowiedz
Na występowanie wiosek nic nie poradzę niestety, to był pierwszy seed jaki znalazłem gdzie w zasięgu były możliwie wszystkie biomy. To albo brak jungli, strasznie rzadki biom ^^' Chyba, że uda się wam rozwalić serwer to będę kombinował że zmianą występowania wiosek ;)

Co do spawnu to Devila nie ma to nie wiem ile potrzeba mu placu. Jeśli do jego powrotu uda mi się wdrożyć mój pomysł z rtp zamiast spawnu no to nie będzie spawnu XD
Do braku PvP też się nie przyzwyczajajcie

Odpowiedz
Można brać /kit tools nieskończenie

Teraz takie pytanie dlaczego jak chcesz sprawdzić obwód działki to masz jakieś kropki skoro szyby są lepiej widoczne?

Nie działa komenda /tpahere, /tpacanel, /afk

A co do spawnu ja jestem za spawnem ale np. dodać jakieś tabliczki zasady survival, komendy itp.

I żeby wpisanie komendy sprawnie miało oczekiwanie 5 sec, ponieważ wtedy PvP to nie PvP bo ktoś wpisze /spawn i po

A link do kępy czemu jest pod zakładką SkyBlock 1.13.2

XD Sygnatura której nie ma XD
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij