Minecraft?Dlaczego?
Wyświetleń: 5953
Odpowiedzi: 5
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Co przyciąga ludzi do minecraft Simle
Prosił bym aby w tym temacie wypisywać co was przyciąga do minecraft oraz co chcieli byście aby się znalazło na serwerze.
Dokładniej to...wchodzę na serwer i...(wszystko to co chciał bym aby w nim było :3 )
Każdemu sprostaniu można stawić czoła,tylko trzeba wiedzieć jakiemu...

Odpowiedz
Sentyment za klockami lego. Możliwość stworzenia czegoś kreatywnego. - To jako do gry.

Na serwerach ludzie chcą różnych rzeczy. Ale na każdym typie serwera przydaje się jedno - arena. Większość chce sprawdzić się w "pefałpe".

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
zgadzam się z MrCrash

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Odpowiedz
Moja odpowiedź podobna do każdej innej. W minecrafcie można pokazać i rozwijać swoją kreatywność oraz przenieść swoje pomysły na ,,powierzchnię" aby każdy mógł je zobaczyć i myślę , że głównie to mnie do tej gry przyciągnęło Inlove

Co bym chciała zobaczyć tuż po wejściu na serwer? Teraz jest to jeszcze niemożliwe ale w przyszłości na pewno tak. Mianowicie chodzi mi o rozwinięte miasto przy spawnie coś jak Nowy York XD po prostu z tym kojarzy mi się serwer, że na spawnie czyli takiej jakby stolicy można mieszkać Simle ale to tylko takie moje skromne zdanie Fsmile

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Ja w MC gram tylko i wylacznie dla mozliwosci budowania i ewentualnie poznania normalnych ( albo chodziaz sprutych na moim poziomie :p ) ludzi.
Zgadzam sie z Booyah, tez po wejsciu do gry chcialbym zobaczyc takie jakby miasto, wiem ze to trudno zrobic ale tak tylko mowie ( to mogloby byc cos ala ten moj projekt tylko z jakimis samolotami czy sterowcami ktorych nie potrafie budowac :p no i oczywiscie shaderki ktore tez na moim pc nie dzialaja ;-; )

[Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif][Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif]
Odpowiedz
Bo lubię klocki Grin A serwer jak będzie survival to Ok

A taki mały odkop zrobiłem Simle

XD Sygnatura której nie ma XD
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij