Nieobecność-Żale i Płacze
Wyświetleń: 1310
Odpowiedzi: 0
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witajcie, nie będę się z niczego tłumaczył, powiem tylko że pracuję z tego samego powodu co każdy, by mieć gdzie i za co mieszkać, mieć na opłaty a w nich są też opłaty strony/serwera.Serwer działa? Działa.Bywałem bardzo często niegdyś a tłoku i tak nie było.To gracze tworzą serwer, ja aktualnie dbam o ciągłe działanie, mimo braku czasu staram się byście mogli grać, wszyscy, starzy, nowi gracze bo robię to z pasji.Każdy potrafi ponarzekać, ja też, ale nie zauważyłem by ktoś kto narzeka kiedyś zrobił coś sam od siebie, jakieś konkursy, zabawy, gry, by przyciągnąć zwolenników OC.Znajdę czas, zajmę się sprawami technicznymi, nie znajdę trudno ale będę dbał o ciągłość rozgrywki Simle

Info dla narzekających: Znajdzcie serwer gdzie Administracja ma po 12 lat bo Oni mają masę czasu i grają codziennie na Swych serwerach.Serwera nie zamknę, prędzej będę banował proponujących tę opcje bo mam już dość słuchania o tym ;)

Życzę przyjemnej gry i cierpliwości dla prawdziwych graczy którzy grają dla przyjemności, nie dla "Doksa" i dają radę bez Niego Simle

Pozdro!
[Obrazek: Disco_sheep_by_lockrikard-d6xo4oa.gif]

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu